خانه / بخش ها / پناهگاه نیکی ,محل امن حیوانات

پناهگاه نیکی ,محل امن حیوانات

درباره پناهگاه نیکی

حمایت از حیوانات وظیفه همه ماست

جناب آقای شهاب شریفی حامی دلسوز و واقعی،سالها در منزل مسکونیشون بدون داشتن گروه و کمکی از تعداد زیادی سگ و گربه نگهداری میکردند که با شکایت همسایه ها و اخطار شهرداری مجبور به تخلیه منزلشان شدند.
بعد از کلی سختی و آوارگی این زبون بسته ها، الان در پناهگاهشون در رودهن به کمک دوستای مهربان گروه مخصوصا آقای داداشی عزیز زندگی خوبی برای این بچه ها محیا کردند و علاوه بر این مشغول عقیم سازی و غذادهی به سگ های اون منطقه هم هستند.
به تازگی هم چندین کیس جدید به این پناهگاه اضافه شدند و در حال حاضر تعداد این سگها به 30 قلاده رسیده و همچنان رو به افزایش است.
فصل سرما از راه رسیده و همونطور که میدونید رودهن زمستون سختی خواهد داشت و این فرشته ها علی الخصوص سگهای کوچک و توله ها ممکنه دچار خیلی از بیماریها بشن.
بنابراین پناهگاه نیاز به وسایل گرمایشی و همچنین یه سری وسایل مورد نیاز اعم از پتو و موکت و غیره و همچنین انواع داروها دارد.
متاسفانه به دلیل حجم بالای کار و هزینه های سنگین آقای شریفی به تنهایی از عهده کارها چه فیزیکی و چه مالی برنمیان.
بنابر این از همه حامیان عزیز و دوستداران گرامی حیوانات تقاضای کمک داریم و خواهشمندیم لطف خود را از این فرشته های نازنین و دوست داشتنی دریغ نفرمایید.

پناهگاه نیکی هم اکنون نیازمند یاری شماست

 

پناهگاه حیوانات نیکی(گروه هنری رنگارنگ) پناهگاه حیوانات نیکی(گروه هنری رنگارنگ) پناهگاه حیوانات نیکی(گروه هنری رنگارنگ) پناهگاه حیوانات نیکی(گروه هنری رنگارنگ)

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

آتلیه ارزان در تهران-ساعتی 30 تومان

                آتلیه ارزان و شیک در تهران-ساعتی 30 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *